Nema onog koji barem jednom s prijateljima nije napucavao loptu na kvartu, a da nije sanjao zaigrati i osvojiti Kutiju. A osvajali su je uvijek istinski majstori. Sigurni smo da će tako biti i ove godine kada najpopularniji hrvatski malonogometni turnir nudi svoje 49. izdanje.
Vjerovali ili ne Jerko Leko još nikad nije uspio podići pehar na našem najprestižnijem malonogometnom turniru. No, ni on ne odustaje. I ove će godine haklati za seniore kao i za veterane.
- Mislim da je Kutija najveći turnir u nas. I prije kada sam igrao veliki nogomet znao sam riskirati ozljedu, a i unatoč zabranama igrao sam na Kutiji šibica. Veliki je to gušt. Drago mi je da i nakon karijere mogu igrati na Kutiji, a ove godine ću nastupati za seniore i za veterane. Dvije godine zaredom smo igrali u polufinalu pa se nadam da ćemo i ove godine napraviti dobar rezultat - rekao je Jerko Leko.
Sam turnir starta 23. studenog, a traje skroz do 30. prosinca. Prijaviti svoju momčad možete od 4. do 11. studenog, a izvlačenje parova bit će 15. studenog.